Yeşil Amerikan Mutfak Dolabı

Yeşil Amerikan Mutfak Dolabı

HAKİ YEŞİL VE DEKORASYON

Haki rengi genellikle ordular tarafından kullanılan, ilk akla geldiğinde askeri üniformaları çağrıştıran bir renktir. Haki rengi aynı zama yeşilin toprak tonları olarak da adlandırılır ve neredeyse her yerde karşımıza çıkar.

Mat bir renk olan haki rengi Arapça'da hak, toprak anlamına gelir. Haki yeşili ise doğayla uyumlu mükemmel bir renktir. Dekorasyonda haki yeşili kullanmak, yaşam alanını rahatlatır. Yeşil bambaşka bir güce sahiptir, tonları arasında yer alan, hatta en popüleri olan haki yeşili ise dekorasyonda sıkça tercih edilen bir renktir. 

Çoğumuz yeşil rengi severiz. Bunun altında yatan neden ise denge ve uyuma ihtiyaç duymamız. 

Yeşil rengin neredeyse her tonu duygusal olarak pozitif bir etki yaratır. Haki yeşili duygularımızı eğitir. Doğal bir barış sağlayıcıdır.

 Doğanın bize verdiği en güzel renklerden biri de yeşil. Her tonu içinde ayrı bir anlam, ayrı bir güzellik barındırıyor.  Peki, ev dekorasyonunda bu ilham veren renk ve tonlarından ne ölçüde faydalanıyoruz ?

 Country Mutfak bu rengi beğeninize sunuyor. Standardın dışında özel bir tasarımla mutfak dolaplarında yeşili kullanarak hayatınıza hem renk katıp hem de kalıpların dışına çıkıyoruz.