YATIRIMCILAR KARASU' YU NEDEN TERCİH EDİYOR?

YATIRIMCILAR KARASU' YU NEDEN TERCİH EDİYOR?


Özellikle İstanbul' a yakınlığı ve eşsiz doğası Karasu’yu cazibe merkezi haline getiren özelliklerin başında geliyor. Çünkü İstanbul'da çalışan ve hayatını idame ettiren insanlar, her fırsatta şehrin keşmekeşinden, trafiğinden, yorucu iş hayatından kaçmak için buraya gelebiliyor.

Günübirlik ya da hafta sonu kaçamaklar sırasında kalacak yer, yemek, rehber, araç gibi ihtiyaçlar da buradaki yatırımlarla karşılanıyor.

Ayrıca yakınlık sayesinde işlerin yürütülmesinin kolay olması nedeniyle de yatırımcılar Karasu’yu tercih ediyor. Sabah İstanbul'daki bürosunda çalışan bir iş adamı iki saatlik bir yolculukla öğleden sonra gelip buradaki işlerini takip edebiliyor.

Özellikle karadeniz kıyısında olması Karasu için hem eşsiz bir doğal güzellik, hem muhteşem bir sahil ile sizi cennetten bir köşede hissettiriyor. Ayrıca Karasu plajı ülkemizin en uzun plajlarından biri olması, milli park olarak korunan Acarlar Longozu ve kaynağını Çam Dağı’ndan alan Maden Deresine yakınlığı sebebiyle bolca yerli ve yabancı turist çekiyor.

Az katlı mimarisini eşsiz doğa ile buluşturan bölgede gayrimenkul sektöründe SARIMERT olarak kar marjı yüksek projelerimizle adımızdan sıkça bahsettirmeyi başarmanın gururunu yaşıyoruz. Bu da Karasu’da gayrimenkul alımı yapacak olan yatırımcılarımız için doğru adresi sunuyor.